Слухати

Напередодні Маршу рівності у Києві мобілізуться прихильники консервативних поглядів (ДОПОВНЕНО) / Новини на Громадському радіо

Напередодні Маршу рівності у Києві мобілізуться прихильники консервативних поглядів (ДОПОВНЕНО)

16 червня 2018 - 21:47
Організація відмовилась коментувати Громадському радіо, чому збирають людей. Завтра неподалік місця збору має відбутися Марш рівності в рамках КиївПрайду-2018

Громадська організація «Традиція і порядок» проводить збір прихильників консервативних поглядів біля пам’ятника Грушевському, що неподалік столичного парку ім. Тараса Шевченка.

Про це повідомляє організація у Facebook.

«Увага! Мобілізація. Прихильники консервативних поглядів збираюся біля пам’ятнику Грушевському (біля парку Шевченка)», — повідомляє організація.

У коментарі Громадському радіо лідер руху «Традиція і порядок» Богдан Ходаковський відмовився коментувати захід. 

«Ми не будемо коментувати. І в принципі, я думаю, що ніхто не буде коментувати», — сказав Ходаковський.

На запитання про причини відмови, він сказав наступне: «Громадське радіо і Громадське телебачення – це пропагандистські канали. Як би ви не подавали інформацію, вона завжди викривляє».

Як повідомляє кореспондент Громадського радіо, на місці збору представників організації «Традиція і порядок» кілька десятків людей. Вони між собою спілкуються та співають релігійні пісні. Також у цьому районі є представники поліції і Національної гвардії. 

Нагадаємо, напередодні КиївПрайду церкви організовують молитовну ніч

У неділю, 17 червня, в Києві проведуть марш рівності КиївПрайд-2018. Захід охоронятимуть 5 тисяч правоохоронців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+