Слухати

Ув’язнений в Росії Штибліков просить про екстрадицію до України / Новини на Громадському радіо

Ув'язнений в Росії Штибліков просить про екстрадицію до України

16 червня 2018 - 18:23
На зустрічі із українським консулом та уповноваженої РФ Дмитро Штибліков заявив, що є громадянином Росії та України

Ув’язнений у Російській Федерації українець Дмитро Штибліков написав заяву до Міністерства юстиції України з проханням «посприяти переведенню його в Україну для подальшого відбування покарання».

Про це повідомляє сайт уповноваженої Верховної Ради з прав людини.

Зазначається, що заяву Штибліков написав під час відвідин його українським диппредставником у Новосибірську Олегом Фіногеновим спільно із омбудсменом РФ Тетяною Москальковою.

Візит був здійснений консулом на прохання уповноваженої Верховної Ради  прав людини Людмили Денісової.

За словами консула Фіногенова, під час зустрічі Дмитро Штибліков заявив, що він є громадянином РФ та України.

 «Дмитро Штибліков виглядає добре, скарг не висловлює. Він перебуває з травня 2018 року в одиночній камері. Мав кілька дисциплінарних стягнень. Тетяна Москалькова домовилася про організацію відео-розмови з родиною Дмитра Штиблікова, яка проживає в АР «Крим», — коментує консул.

Ув’язнений Дмитро Штибліков «також попросив розглянути можливість надання йому матеріальної допомоги в установленому законодавством порядку, за пропозицією Консула України».

За словами консула, з Тетяною Москальковою вони попередньо домовилися про отримання матеріалів справи Дмитра Штиблікова у разі звернення Консульства у письмовому вигляді на адресу Омбудсмена РФ.

Нагадаємо, 13 червня Людмила Денісова відправилася в Росію, щоб відвідати українських політв’язнів. 

Сьогодні, 16 травня, омбудсмена Людмилу Денісову не впустили до політв’язня Карпюка

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+