Слухати

Як у Маріуполі пройшла четверта річниця визволення міста (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Як у Маріуполі пройшла четверта річниця визволення міста (ФОТО)

16 червня 2018 - 14:02
Центральними вулицями міста відбувся парад військової техніки

У Маріуполі з нагоди четвертої річниці визволення від терористів пройшов фестиваль «Вільний Маріуполь». Центральними вулицями міста відбувся парад військової техніки і військових підрозділів. Організатором фестивалю  виступив полк «Азов» та міська рада. Про те, як минув парад, розповідає кореспондентка з Маріуполя Анна Котихова

Поліція оцінює, що на парад прийшли близько 5 тис. людей. Їх охороняє дві зміни поліцейськихпо по 700 службовців у кожній зміні. Поліцейські будуть працювати до закінчення концерту. Провокацій поки не було.

Нагадаємо, 13 червня 2014 року українські війська звільнили Маріуполь від проросійських окупантів. У спецоперації брали участь 150 бійців спецбатальйону «Азов», 2 роти спецбатальйону «Дніпро», 2 роти Національної гвардії, спецназівці МВС та інші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+