Слухати

Які вулиці перекриють у столиці у ці вихідні / Новини на Громадському радіо

Які вулиці перекриють у столиці у ці вихідні

16 червня 2018 - 13:32
У Києві 16-17 червня перекриють деякі вулиці та змінять рух транспорту

У суботу, починаючи з 18:00 буде обмежено рух транспорту та перекрито центр міста.

Про це повідомляє Нацполіція Києва на своєму сайті.

У неділю низка автобусних і тролейбусних маршрутів також змінять рух. Зокрема це стосується маршрутів №№ 5, 7, 8, 9, 17, 93Н та автобусів №20, 24, 114 та 118.

Перекриють рух транспорту від перехрестя вул. Саксаганського – вул. Володимирська в напрямку вул. Льва Толстого; від перехрестя вул. Саксаганського – вул. Тарасівська в напрямку вул. Льва Толстого; від перехрестя вул. Льва Толстого – вул. Тарасівська в напрямку вул. Льва Толстого;  від перехрестя вул. Льва Толстого – вул. Саксаганського в напрямку вул. Льва Толстого.

Рух обмежать від перехрестя бульвару Т. Шевченка — вул. Леонтоновича до перехрестя бульвару Т. Шевченка – вул. Хрещатик; від перехрестя вул. Б. Хмельницького – вул. Миколи Лисенка до перехрестя вул. Хрещатик – вул. Б. Хмельницького; від перехрестя вул. Володимирська – вул. Прорізна до перехрестя вул. Володимирська – вул. Льва Толстого.

Читати також: Марш рівності у неділю будуть охороняти 5 тис. правоохоронців

Буде обмещено рух від перехрестя вул. Хрещатик – вул. Михайлівська до перехрестя вул. Велика Васильківська – вул. П. Скоропадського; від перехрестя вул. Басейна – вул. П. Скоропадського в напрямку вул. Хрещатик; від перехрестя вул. Шота Руставелі – вул. Рогнідинська в напрямку вул. Великої Васильківської; від перехрестя вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського в напрямку вул. Льва Толстого; від перехрестя вул. Саксаганського – вул. Антоновича в напрямку вул. Льва

Рух автотранспорту з вул.Круглоуніверситетської буде здійснюватись по вул. Басейній (реверсивний рух).

Нагадаємо, 16 і 17 червня у Києві відбудеться Другий фестиваль MotoOpenFest. Столичний метрополітен працюватиме на годину довше.

17 червня у Києві пройде Марш рівності на підтримку ЛГБТ-спільноти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+