Слухати

Доступ у центр Києва обмежено напередодні Маршу рівності (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Доступ у центр Києва обмежено напередодні Маршу рівності (ФОТО, ВІДЕО)

17 червня 2018 - 00:18
Ввечері у суботу у центрі Києва обмежено рух транспорту і пішоходів. Кілька станцій метро зачинено через погрози мінування. На вулицях довкола парку Шевченка установлені металеві сітчасті загорожі

Кореспонденти Громадського радіо повідомили з центру Києва, що ввечері в суботу правоохоронці обмежили рух на кількох вулицях довкола парку імені Тараса Шевченка. Зокрема у кількох місцях перекрито вулиці Льва Толстого і Володимирську, а також бульвар Тараса Шевченка.

vechir_prayd_35 483 235_2 298 097 053 541 478_6 317 064 854 171 549 696_n.jpg

Громадське радіо
Кияни під зачиненою станцією метро «Хрещатик» пізно ввечері 16 червня
Громадське радіо

Пізно ввечері поліція і Київський метрополітен повідомили про закриття п’яти станцій метро через анонімну погрозу про мінування. Зачинені станції «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Золоті ворота», «Театральна», «Палац спорту» і пересадка на станцію «Льва Толстого». На станції направлено кінологів із собаками та вибухотехніків.

Поліція не пропускає до оточеного району транспорт і пішоходів. Біля кордонів постійно виникають конфліктні ситуації з людьми, котрі не можуть потрапити туди, куди планували. Зокрема зі змінами працюють кілька маршрутів громадського транспорту.

Тим часом поруч із пам’ятником Михайлу Грушевському збираються прихильники консервативних поглядів, зокрема учасники громадської організації «Традиція і порядок». Їх зібралося кілька десятків. Частина людей в вишиванках, а дехто в камуфляжі. Вони спілкуються між собою та співають релігійні пісні.

Лідер ГО «Традиція і порядок» Богдан Ходаковський відмовився коментувати захід «Громадському радіо».

Нагадаємо, що активісти кількох право-радикальних організацій закликали своїх прихильників зібратися у окрему колону на противагу Маршу рівності КиївПрайд-2018.

Також напередодні КиївПрайду церкви організовують молитовну ніч.  У неділю, 17 червня, в Києві проведуть Марш рівності КиївПрайд-2018. Захід охоронятимуть п’ять тисяч правоохоронців

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+