Слухати

Госпіталізованих у результаті конфліктів пов’язаних з Маршем рівності наразі немає  / Новини на Громадському радіо

Госпіталізованих у результаті конфліктів пов’язаних з Маршем рівності наразі немає

17 червня 2018 - 15:37
За допомогою до лікарів звернулися дві люди

Через події, пов’язані з Маршем рівності, госпіталізованих немає.

Про це Громадському радіо повідомила речниця Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Наталя Вишньовська. Вона зазначила, що у неї є дані про двох постраждалих.

«Наразі я знаю про двох постраждалих, яких завезли у лікарню, надали допомогу і відпустили. У них були забиття», — сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні у Києві пройшов  Марш рівності. За даними поліції у ньому взяли участь 3,5 тисячі людей. Зранку у Києві були сутички між поліцією та противниками маршу. За данними поліції у сутичках травмовані 5 поліцейських і шестеро протестувальників. За словами заступника Голови Національної поліції України – керівника поліції Києва Андрія Крищенка,  до поліції було доставлено загалом 57 осіб. Наразі більшу частину з них відпущено.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+