Слухати

Індія у відповідь на дії США підвищить мита на 30 видів американських товарів / Новини на Громадському радіо

Індія у відповідь на дії США підвищить мита на 30 видів американських товарів

17 червня 2018 - 07:42
Суму, яку планується отримати від скасування митних пільг, джерело видання The Times Of India оцінило приблизно в $231 млн

Індія направила до Світової організації торгівлі повідомлення про введення мит на 30 найменувань товарів зі Сполучених Штатів, повідомляє Indian Express.

Лист Нью-Делі, за даними видання, направило до СОТ 14 червня. Зазначається, що до списку увійшли вироби з металу, мотоцикли, сочевиця а також борна кислота,

У листі влада Індії пояснила, що подібні заходи хоче запровадити у відповідь на введені Сполученими Штатами тарифи на імпорт продукції зі сталі та алюмінію.

Суму, яку планується отримати від скасування митних пільг, джерело видання The Times Of India оцінило приблизно в $231 млн.

Нагадаємо,15 червня Трамп заявив про введення мита у 25% на товари з Китаю. Введення мит у США назвали відповіддю на «нечесні методи торгівлі», які застосовує Китай, і крадіжки американської інтелектуальної власності і технологій. У коментарі Fox News Трамп пояснив, що це рішення обумовлене дефіцитом у торгівлі. 

Китай, у свою чергу, оголосив про заходи у відповідь на введення мит Трампом.

Перед тим, 31 травня, США ввели підвищені тарифи на сталь та алюміній з ЄС, Канади та Мексики. У Європі заявили, що застосують контрзаходи проти мит США на сталь і алюміній. Канада заявила про намір з 1 липня ввести підвищені тарифи на експорт США.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+