Слухати

Кожен сьомий землянин живе за грошові перекази родичів-мігрантів / Новини на Громадському радіо

Кожен сьомий землянин живе за грошові перекази родичів-мігрантів

17 червня 2018 - 13:20
Згідно зі звітом ООН, 800 мільйонів людей у світі живуть за рахунок грошових переказів, одержуваних від родичів, які працюють в інших країнах

Кожен сьомий житель Землі живе на грошові перекази родичів-мігрантів.Такі дані наводить ООН у зв’язку з Міжнародним днем сімейних грошових переказів, який відзначався 16 червня.

На сьогоднішній день 800 мільйонів людей по усьому світу живуть за рахунок грошових переказів, одержуваних від родичів, які працюють в інших країнах. За даними організації, по всьому світу за межами тих країн, які вони називають домом, проживають близько 250 мільйонів міжнародних мігрантів.

У середньому більшість заробітчан посилають додому по 200-300 доларів кілька разів на рік. На їхній батьківщині ці суми найчастіше є основним засобом існування для мільйонів сімей, пише ООН.

Також підкреслюється, що близько 75 % висланих грошей витрачаються на їжу та медикаменти, а також оплату навчання дітей і проживання. Решту родини зберігають або вкладають у власну справу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+