Слухати

Македонія підписала з Грецією угоду про перейменування  / Новини на Громадському радіо

Македонія підписала з Грецією угоду про перейменування

17 червня 2018 - 12:39
«Це сміливий, історичний і необхідний крок для наших народів», - сказав прем'єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас

Міністри закордонних справ Греції та Македонії Нікос Котзіас і Нікола Дімітров підписали угоду, згідно з якою колишня югославська республіка перейменовується в Республіку Північна Македонія. Про це повідомляє AFP.

«Це сміливий, історичний і необхідний крок для наших народів», — сказав прем’єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас.

Як уточнює агентство Reuters, угода ще має бути схвалена парламентами двох країн, а в Македонії її ще мають підтримати на референдумі.

Нагадаємо, що після оголошення про незалежність від Югославії у 1991 році Македонія використовувала назву однойменного грецького регіону. Цим країна викликала обурення Греції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+