Слухати

У Чехії пройшла виставка плакатів Єрмоленка на підтримку Сенцова (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Чехії пройшла виставка плакатів Єрмоленка на підтримку Сенцова (ФОТО)

17 червня 2018 - 16:19
Найпопулярніший плакат українського художника - офіційний логотип чемпіонату, стилізований під череп

В центрі Праги, на Староміській площі, сьогодні відбулась виставка плакатів Андрія Єрмоленка на підтримку Олега Сенцова.

Про це у своєму Twitter написав посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

Український художник Андрій Єрмоленко намалював серію плакатів, присвячених Чемпіонату світу з футболу-2018. Кожен із плакатів нагадуэ про подыю, яку Єрмоленко вважає достатньою підставою для бойкоту змагань.

Каталізатором для створення цих плакатів стало оголошення Олегом Сенцовим голодування з вимогою звільнити українських політв’язнів з російських в’язниць. Найпопулярніший малюнок художника, офіційний логотип чемпіонату, стилізований під череп.

Нагадаємо, 3 червня на головній історичній площі Праги — Вацлавській пройшла акція на підтримку Сенцова. Українські та чеські активісти стали півколом, тримаючи в руках літери, якими було викладено заклик «Save Oleg Sentsov» (Врятуйте Олега Сенцова), а також портрети кінорежисера, який був заарештований після анексії Криму Росією в 2014 році і засуджений на 20 років в Росії, а з середини травня проводить голодовку, перебуваючи за гратами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+