Слухати

Громадське радіо вирушає у Житомир  / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо вирушає у Житомир

18 червня 2018 - 11:21
22 червня з 12:30 до 14:30 Громадське радіо проведе ефіри із Житомира

Громадське радіо проведе прямі виїзні ефіри в Житомирі (адреса: Михайлівська вулиця, 8/1, Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування).

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди в Житомирі. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість.

Наші ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. Зокрема, але не тільки, поговоримо із Дмитром Ткачуком, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, а також із поліцією щодо бурштину. 

Ефіри проведуть радіоведучі Любомир Ференс та Сергій Стуканов. Приєднуйтесь до нас в Житомирі або слухайте на сайті hromadskeradio.org, буде також доступний відео-стрім із місця події на нашій сторінці у Фейсбук.

Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами.

Подія на Фейсбуці 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+