Слухати

Омбудсмени України та Росії обговорили «дорожну карту» відвідання в’язнів, — Москалькова (ФОТО) (ОНОВЛЕНО)

18 червня 2018 - 18:15
За 5 днів перебування в РФ українську омбудсмен Людмилу Денісову не пустили до жодного з українських політв’язнів
Омбудсмени України та Росії обговорили «дорожну карту» відвідання в’язнів, — Москалькова (ФОТО) (ОНОВЛЕНО) / Новини на Громадському радіо

18 червня омбудсмени України та Росії на зустрічі обговорили «дорожну карту» відвідання в’язнів. Про це написала російська омбудсмен Тетяна Москалькова на своїй сторінці в Інстраграм.

«В результаті зустрічі почалася вироблення «дорожньої карти» відвідування громадян, які перебувають в місцях позбавлення волі», — написала вона.

На своїй сторінці у Facebook Людмила Денісова написала, що за результатами зустрічі Уповноважені домовилися про перевірку умов утримання в’язнів та інформацію, яка надавалася в листах.

«Завершилась зустріч із Уповноваженим РФ Тетяною Москальковою. Обговоримо можливість синхронності перших наших відвідувань. Подальші наші візити ми проводитемо вже в різний час. Ми перевіримо умови утримання, а також переконаємося в тій інформації, що надавали одне одному в листах. Дати візитів ще обговорюєм», — написала Денісова.

Читайте також«Москалькова не та, хто приймає рішення»: Денісова розповіла деталі візитів до політв’язнів

Нагадаємо, за 5 днів перебування в РФ українську омбудсмен Людмилу Денісову не пустили до жодного з українських політв’язнів. 18 червня їй відмовили у відвідуванні Романа Сущенка через необхідність «узгодження формальних позицій». Письмову відмову Денісовій не надали.

34 983 467_814 441 332 079 987_1 753 853 928 295 890 944_n.jpg

Інстаграм-сторінка Тетяни Москалькової
Зустріч омбудсменів України та Росії
Інстаграм-сторінка Тетяни Москалькової

35 628 967_1 977 372 632 335 476_1 406 870 929 270 636 544_n.jpg

ФБ-сторінка Людмили Денісової
Зустріч омбудсменів України та Росії
ФБ-сторінка Людмили Денісової

Нагадаємо, 9 червня президент України Петро Порошенко по телефону домовився з президентом РФ Володимиром Путіним, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідають ув’язнених громадян.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+