Слухати

«Правда про жіноче здоров’я»: нова відверта програма на Громадському радіо / Новини на Громадському радіо

«Правда про жіноче здоров'я»: нова відверта програма на Громадському радіо

18 червня 2018 - 17:13
Кожної останньої неділі місяця об 11:00 говоримо про міфи і факти жіночого здоров'я. Знати правду не соромно

zhin_zdor_fb.jpg

Громадське радіо
Українська культура та медіа підкреслює ідею, що жінки — це або «погані дівчата» (об’єктивізація/аборти), або «берегині». Ми самі дуже часто перебуваємо у полоні міфів, стереотипів щодо свого тіла, менструацій, гормональних змінів, сексу, післяпологової депресії, інтимного життя під час вагітності та у зрілому віці, нашого здоров’я та медичної допомоги.

Спробуємо розібратися зі своїми страхами і міфами у рамках нової програми на Громадське радіо «Правда про жіноче здоров’я» у партнерстві Проекту Кешер.

24 червня об 11:00 на hromadskeradio.org перший прямий ефір на тему — «Дівчата-підлітки про менструацію та репродуктивне здоров’я. Що ми знаємо про наше тіло?».

Поговоримо про таке і не тільки:  стигматизація дівчат в школі щодо менструації, як батькам говорити із дітьми про менструацію та здоров’я дівчат-підлітків, IT-технології — мобільні додатки для жіночого здоров’я, міфи і факти про менструацію та репродуктивне здоров’я, почуємо також справжні історії дівчат.

23 червня о 18:00 запрошуємо на подію «Відверто про нас: правда про жіноче здоров’я» там будемо розбиратися із міфами і фактами із гінекологом Наталією Лелюх, більш відому як Доктор Наташа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+