Слухати

Трамп наказав створити космічні війська (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Трамп наказав створити космічні війська (ВІДЕО)

18 червня 2018 - 21:27
Які саме функції будуть у "космічних сил" і коли вони почнуть свою роботу, поки невідомо

Президент США Дональд Трамп наказав Пентагону створити «космічні сили», які мають стати шостим підрозділом американських збройних сил — після флоту, військово-повітряних сил, сухопутних військ, морської піхоти і берегової охорони.

«Коли йдеться про захист Америки, недостатньо просто мати американську присутність у космосі, ми повинні мати американське домінування у космосі», — заявив Трамп.

Водночас, американський лідер не надав пояснень, які саме функції будуть у «космічних сил». Коли вони розпочнуть свою діяльність, теж поки не відомо. 

У березні президент США Дональд Трамп вже заявляв про створення «космічних військ». Новий вид військ він тоді назвав важливим для «гарантії лідерства» країн американського континенту в космосі. Майбутня місія до Марса була б «неможлива в разі перемоги опонента», зазначив Трамп.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+