Слухати

У Москві поліція відпустила затриманих за листівки на підтримку Сенцова активістів (Відео) / Новини на Громадському радіо

У Москві поліція відпустила затриманих за листівки на підтримку Сенцова активістів (Відео)

18 червня 2018 - 20:43
Вони роздавали листівки із закликами на підтримку українського режисера англійською, іспанською та російською мовами

У Москві активістів, які роздавали листівки на підтримку Олега Сенцова і яких раніше затримала поліція, відпустили з відділку. Про це написала на своїй сторінці у Facebook журналістка Вікторія Івлєва.

 

 

«Всіх пікетувальників відпустили. До зустрічі у європейському суді, дорога поліціє та районний і міський судді!» — написала вона.

Нагадаємо, у понеділок 18 червня у Москві за листівки із закликами на підтримку українського політв’язня Олега Сенцова затримали кінематографістів Марію Чупринську, Алісу Сафіну, актора Григорія Гандлевського та журналістку Наталію Савоськіну. 

Як зазначала Вікторія Івлєва, від активістів вимагали залишити стоянку машин у дворі поліції.

«Нам було велено залишити навіть стоянку машин у дворі поліції на підставі наказу номер 58. Я подивилася що це за наказ — «Про заходи щодо посилення боротьби зі злочинними посяганнями на автотранспортні засоби», — написала Івлєва.

 

 

 

18 червня у центрі Москви активісти роздавали листівки із закликами на підтримку незаконно ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Зверталися вони в основному до іноземних вболівальників, які приїхали до РФ на Чемпіонат світу з футболу. Листівки були написані іспанською, англійською та російською мовами.

Акція тривала близько години, після чого активістів затримала поліція.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+