Слухати

У Раді пропонують заборонити публічні прояви сексуальної орієнтації / Новини на Громадському радіо

У Раді пропонують заборонити публічні прояви сексуальної орієнтації

18 червня 2018 - 13:13
Нардеп Барна пропонує заборонити марші та пропаганду сексуальної орієнтації

У Верховній раді 15 червня зареєстрували проект закону щодо заборони публічного прояву будь-яких видів сексуальної орієнтації. Автор документа — народний депутат від БПП Олег Барна.

Проект закону пропонує заборонити розповсюдження літератури, публічні заходи, пропаганду сексуальної орієнтації.

Нардеп Олег Барна у коментарі Громадському радіо пояснив, що законопроект стосується проявів будь-якої сексуальної орієнтації.

«У зв’язку з тим, що будь-які прояви сексуальної орієнтації є проявом інтимної діяльності, то вони не повинні бути для публічного розголосу чи тим більше публічного показу. Таким чином, виходячи з моральних принципів, цінностей, які сформовані нашими національними традиціями, вірою, мова йде про те, що будь-які публічні марші, виступи, зібрання щодо проявів сексуальної орієнтації будуть заборонені. Будь ласка, у закритих клубах показуйте і займайтеся. Ми відносимося до тих проявів толерантно», — зазначив Барна.

Читайте також: Підтримати не можна засудити: яким був Марш рівності (РЕПОРТАЖ)

На його думку, «нормальні люди нормальної орієнтації не виходять на Хрещатик і не заявляють про нетрадиційні вимоги».

«У нас є дуже багато економічних, суспільних, політичних проблем, ніж перетворювати цими маршами країну у великий бордель», — зазначив Барна.

Нагадаємо, учора, 17 червня, у Києві пройшов Марш рівності. У ньому взяли участь приблизно 5 тисяч людей. Зранку у Києві сталися сутички між поліцією та противниками маршу. До поліції було доставлено загалом 57 осіб. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+