Слухати

Уповноваженій Денісовій відмовили у зустрічі з Сущенком (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Уповноваженій Денісовій відмовили у зустрічі з Сущенком (ФОТО)

18 червня 2018 - 15:00
Уповноважена з прав людини каже, що мала всі необхідні документи для візиту до колонії

Уповноваженій Верховної ради України з прав людини Людмилі Денісовій та українським дипломатам відмовили у зустрічі з утримуваним у російській в’язниці «Лефортово» українським журналістом Романом Сущенком.

Про це вона повідомила у коментарі Громадському радіо.

«Ми намагалися потрапити до Романа Сущенка. У нас були всі підстави. 14 червня ми подали всі необхідні документи у Московський суд до судді Музиченка, який веде справу Сущенка. Отримали такий дозвіл на 18 червня. 15 червня про цей дозвіл ми повідомили колонію «Лефортово №2» для того, щоб потрапити на зустріч. Приїхали сьогодні вчасно, були перші у черзі, подали всі необхідні документи. О 14:10  до нас вийшов заступник колонії і сказав, що всі документи, необхідні для зустрічі, передані у Федеральну службу виконання покарань (ФСВП) для того, щоб узгодити формальні позиції. Тільки що він вийшов знову, виніс нам усі документи і сказав: усі контакти через ФСВП», — розповіла Уповноважена.

За її словами, він відмовився надати письмову відмову. Уповноважена звернулася до МЗС України.

Дозвіл судді Музиченка повернули до суду.

Питання доступу до Сущенка та інших ув’язнених Денісова обговорить сьогодні на зустрічі з російською омбудсманом Тетяною Москальковою.

4 червня Московський міський суд виніс українському журналісту Роману Сущенку вирок у 12 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у шпигунстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+