Слухати

Рада ЄС продовжила санкції через окупацію Криму / Новини на Громадському радіо

Рада ЄС продовжила санкції через окупацію Криму

18 червня 2018 - 11:55
Санкції забороняють громадянам та компаніям ЄС вести бізнес з Кримом

Рада Європейського Союзу сьогодні, 18 червня, продовжила санкції у зв’язку з незаконною окупацією Криму до 23 червня 2019 року.

Заходи застосовуються до громадян та компаній ЄС та забороняють вести бізнес з окупованим півостровом.

Санкції включають заборону на:

- імпорт продукції з Криму до ЄС;

- інвестиції в Крим, що означає, що ні європейці, ні компанії ЄС не можуть купувати нерухомість чи організації в Криму, фінансувати кримські компанії або надавати послуги, пов’язані з поставками;

- туристичні послуги в Криму чи Севастополі, зокрема, європейські круїзні судна не можуть заїхати в порти Кримського півострова, за винятком надзвичайних ситуацій;

- експорт певних товарів і технологій у кримські компанії або для використання в Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах, пов’язаних з пошуком, розвідкою та виробництвом нафти, газу та корисних копалин. Також заборонено надавати технічну допомогу, посередницькі, будівельні та інженерні послуги, пов’язані з інфраструктурою в цих секторах.

Читайте також: Рада ЄС запровадила санкції проти п’яти організаторів виборів РФ у Криму, - Порошенко

«ЄС залишається твердо прихильником суверенітету та територіальної цілісності України. Через чотири роки після незаконної анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією ЄС знову підтвердив, що не визнає та продовжує засуджувати це порушення міжнародного права», — ідеться у заяві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+