Слухати

68,5 мільйонів людей змушені були залишити домівки через війну та переслідування, - ООН / Новини на Громадському радіо

68,5 мільйонів людей змушені були залишити домівки через війну та переслідування, - ООН

19 червня 2018 - 09:06
На кінець 2017 року таких людей було вже на 3 мільйони більше, ніж попереднього

Через війни, насильство чи переслідування залишити свої домівки мусили 68,5 мільйонів людей. Особливо це стосується таких місць, як М’янма і Сирія. В ООН називають це число рекордним і зазначають, що на кінець 2017 року таких людей було вже на 3 мільйони більше, ніж попереднього, повідомляють на сайті організації.

«Кожні дві секунди ще одна людина мусить залишити домівку через війну, насильство або переслідування», — зазначається у доповіді агентства ООН з питань біженців.

Проте близько 70 відсотків від цієї кількості — люди з 10 країн. Про це заявив Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді.

«Якщо б вдалося розв’язати конфлікти у цих 10 країнах, або в деяких з них принаймні, ця величезна цифра, яка щорічно зростає, могла б почати знижуватися», — сказав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+