Слухати

Адвокат Сенцова в ЄСПЛ повідомила суд про стан режисера / Новини на Громадському радіо

Адвокат Сенцова в ЄСПЛ повідомила суд про стан режисера

19 червня 2018 - 20:06
Представник режисера у суді намагається пришвидшити розгляд справи

Адвокат Наталя Добрева, представник Олега Сенцова у Європейському суді з прав людини повідомила суд про голодування режисера та його критичний стан здоров’я.

Про це йдеться у листі, який отримало Громадське радіо.

За словами сестри режисера Наталі Каплан справа Сенцова у ЄСПЛ знаходиться вже п’ять років. Цим листом адвокат намагається пришвидшити рішення суду щодо комунікації скарги до РФ.

Читайте також: У Борисполі пасажирам видають наклейки на багаж FreeSentsov

Нагадаємо, з 14 травня Олег Сенцов голодує у російській колонії в Лабитнангі. Він вимагає від Росії звільнити усіх незаконно утримуваних українців в РФ та на території окупованого Криму. Стан здоров’я Сенцова значно погіршився. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+