Слухати

Кольченко не потребує стаціонарного лікування, - Федеральна служба виконання покарань РФ / Новини на Громадському радіо

Кольченко не потребує стаціонарного лікування, - Федеральна служба виконання покарань РФ

19 червня 2018 - 18:08
Кольченко пройшов загальноклінічне обстеження

Показань для перебування в умовах стаціонару медичної частини виправної установи у засудженого незаконно засудженого громадянина України Олександра Кольченка немає.

Про це заявили в прес-службі ГУ Федеральної служби виконання покарань в РФ.

«Після закінчення голодування Олександр Кольченко пройшов загальноклінічне обстеження, в результаті якого будь-яких патологічних відхилень у нього не виявлено», — сказано в повідомлені.

Стан здоров’я незаконно засудженого громадянина України Олександра Кольченка задовільний і стаціонарного лікування він не потребує.

Нагадаємо, незаконно утримуваний в Росії український політв’язень Олександр Кольченко за тиждень голодування втратив 8 кілограмів, зараз він важить 55 кілограмів. Лікарі виводять його з голодування.

7 червня Олександр Кольченко припинив голодування через стан здоров’я. Голодування він оголосив 31 травня з вимогою звільнити Олега Сенцова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+