Слухати

Крисін звинуватив прокурора у зв’язках з колишнім членом Партії Регіонів / Новини на Громадському радіо

Крисін звинуватив прокурора у зв’язках з колишнім членом Партії Регіонів

19 червня 2018 - 14:28
Ігор Земсков заперечує будь-яку причетність до політичних сил

Фігурант справи про катування активівстів Євромайдану Юрій Крисін під час судового засідання у Дарницькому районному суді Києва заявив, що прокурор Ігор Земсков має зв’язки з колишнім членом «Партії регіонів». Земсков заперечує будь-яку причетність до політичних сил. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо з зали суду.

«Я його особисто знаю, він пов’язаний з Партією регіонів. Я знаю, навіщо він тут», — заявив Крисін і попросив про відвід прокурора, який сьогодні вперше взяв участь у розгляді справи.

Обвинувачені Юрій Крисін і Сергій Чемес брали участь у судовому засіданні за допомогою відеозв’язку. Після цього у суддді оголосили перерву, аби адвокатка Крисіна Тетяна Гнатюк мала можливість поговорити з підзахисним.

Після перерви Крисін заявив клопотання про відвід прокурора. «Ця людина має стосунок до людини з» Партії Регіонів», з якою у мене особистий конфлікт. Ця людина чотири роки не ходила на судові засідання і сьогодні вперше прийшла», — повторив Крисін.

Читайте також: Протекцію з високих кабінетів можна подолати лише завдяки розголосу, — волонтер про вирок Крисіну

Прокурори попросили відхилити клопотання. Прокурор Земсков заперечив подібні обвинувачення. «Я жодного стосунку до політичної діяльності не маю, це заборонено законодавством», — заявив Земсков.

Суддя відхилила клопотання Крисіна.

Нагадаємо, Дарницький районний суд сьогодні продовжив розгляд справи про тортури активістів Євромайдану. Прокурори мали намір зачитати обвинувальний акт, який складається з 62 сторінок, але зробити цього не встигли, сокільки зала була заброньована до 15 години. Засідання перенесли на 22 червня.

Нагадаємо, Юрій Крисін та Сергій Чемес проходять за трьома епіодами кримінального провадження: про викрадення та катування Владислава Іваненка; про організацію «тітушок»; за епізодом про вбивство В’ячелава Веремія обвинуваченим є лише Чемес, оскільки Крисіну вже винесли вирок у цій справі. 13 червня Апеляційний суд Києва змінив вирок Шевченківського райсуду з чотирьох років умовно на п’ять років реального терміну.

Наразі Крисін і Чемес знаходять від вартою. Чемес — у київському ІТТ, Крисін, визнаний винним у причетності до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія, — у Лук’янівському СІЗО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+