Слухати

Ми не будемо говорити про Івана Драча у минулому часі, - Павло Мовчан / Новини на Громадському радіо

Ми не будемо говорити про Івана Драча у минулому часі, - Павло Мовчан

19 червня 2018 - 15:20
Іван Драч помер 19 червня у віці 81 року

Український пое, письменник та громадський діяч Іван Драч помер у віці 81 року. Український письменник і громадський діяч Павло Мовчан, друг Івана Драча, у ефірі Громадського радіо відзначив, що актуальність спадку письменника зберігається і нин:

«Ми не будемо застосовувати минулого часу, говорячи про Драча — настільки він актуальний, настільки він присутній у нашому повсякденні», — сказав Павло Мовчан.

Нагадаємо, письменник розпочав творчий шлях у період «хрущовської відлиги». Дебютував у 1961 році, коли київська «Літературна газета» опублікувала його поему-трагедію «Ніж у сонці». Іван Драч — поет, перекладач, громадський діяч. Він Герой України, був народним депутатом та першим головою “Народного руху”.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+