Слухати

Порошенко вніс на розгляд Ради законопроект про створення Антикорупційного суду / Новини на Громадському радіо

Порошенко вніс на розгляд Ради законопроект про створення Антикорупційного суду

19 червня 2018 - 09:53
Законопроект відзначено як невідкладний

Петро Порошенко вніс як невідкладний законопроект про утворення антикорупційного суду на розгляд Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба президента.

«Мета проекту закону — виконання вимог Конституції України, Закону України «Про Вищий антикорупційний суд» та Закону України «Про судоустрій і статус суддів» для започаткування діяльності Вищого антикорупційного суду», — зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, закон «Про Вищий антикорупційний суд», ініційований  Петром Порошенком, Верховна Рада схвалила 7 червня. 14 червня він набрав чинності.

У Центрі протидії корупції заявили, що у вже опублікований документ додали правку, яку не розглядали у залі перед голосуванням. Вона стосується того, що апеляції щодо справ НАБУ, які зараз уже розглядаються в судах, відбуватимуться в судах загальної юрисдикції, а не новоствореному Антикорупційному суді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+