Слухати

Російська сторона наполягає на першочерговості у відвідуванні ув’язнених, - Денісова / Новини на Громадському радіо

Російська сторона наполягає на першочерговості у відвідуванні ув'язнених, - Денісова

19 червня 2018 - 19:27
Сторони все ще не домовилися про відвідування ув'язнених

Людмила Денісова зможе побачити Олега Сенцова тільки після того, як Тетяна Москалькова відвідає російських ув’язнених в Україні.

Про це заявила Денісова в ефірі Радiо Свобода.

«Свої відвідування — Вишинський, Одновол, Баранов, Одинцов, а потім нібито вони пустять мене до Сенцової. Повірити в це складно, ви ж бачите — до Сецова не пустили, до Карпюк не пустили, рішення суду практично не було по Роману Сущенку - теж нас не пустили», — сказала омбудсмен.

За її словами, вона до цих пір не отримано від російської сторони точної інформації про стан здоров’я українських громадян. Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяні Москалькової з проханням посприяти візиту до Володимира Балуха, Олега Сенцова, Олександра Кольченко та Станіслава Клиха з метою моніторингу дотримання їх права на належну медичну допомогу.

Нагадаємо, омбудсмени України та Росії на зустрічі обговорили «дорожну карту» відвідання в’язнів.

За 5 днів перебування в РФ українську омбудсмен Людмилу Денісову не пустили до жодного з українських політв’язнів. 18 червня їй відмовили у відвідуванні Романа Сущенка через необхідність «узгодження формальних позицій». Письмову відмову Денісовій не надали.

9 червня президент України Петро Порошенко по телефону домовився з президентом РФ Володимиром Путіним, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідають ув’язнених громадян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+