Слухати

Юрій Тандіт пояснив причину звільнення з посади радника голови СБУ

19 червня 2018 - 10:59
За його словами, він подав заяву про звільнення за власним бажанням
Юрій Тандіт пояснив причину звільнення з посади радника голови СБУ / Новини на Громадському радіо

Юрій Тандіт написав заяву про звільнення з посади радника голови СБУ Василя Грицака. Про це він повідомив у коментарі Громадському радіо.

«Я справді подав заяву про звільнення за власним бажанням. Я прийняв для себе важлвие рішення. Я залишаюся близькою людиною Василя Грицака, конфліктів у нас не було», — сказав Тандіт. Він заявив, що надалі займатиметься релігійною телевізійною програмою «Добро і зло».

Тандіт додав, що продовжить працювати над звільненням українських заручників.

Він заявив, що найближчим часом займе нову посаду, однак сказав, що наразі не коментує, що це буде за посада та в якому відомстві.

15 червня Юрій Тандіт був серед слухачів презентації програми «Новий курс» Юлії Тимошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+