Слухати

Трамп пригрозив Китаю новими митами  / Новини на Громадському радіо

Трамп пригрозив Китаю новими митами

19 червня 2018 - 08:07
Нові мита можуть торкнутися товарів на суму 200 млрд доларів

Президент США Дональд Трамп попросив торгового представника США підготувати список товарів з Китаю, на які можна буде поширити нові мита в 10%.

Про це пише Reuters з посиланням на заяву американського президента.

За його словами, нові мита можуть торкнутися товарів на суму 200 млрд доларів. Такі заходи стануть відповіддю на введення мит з боку Китаю.

Нагадаємо, в середині червня Трамп розпорядився ввести мита в розмірі 25% на імпортовані з Китаю товари. Загальна вартість цих мит мала скласти близько $50 млрд. У коментарі Fox News Трамп пояснив, що це рішення обумовлене дефіцитом у торгівлі. 

Президент США також попередив, що Вашингтон введе додаткові мита, якщо Китай прийме будь-які заходи у відповідь.

Однак, влада Китаю ухвалила заходи у відповідь на рішення Дональда Трампа про встановлення мит у 25% на низку китайських товарів на суму $ 50 млрд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+