Слухати

У Ростові-на-Дону під час посадки загорівся літак з футболістами Саудівської Аравії / Новини на Громадському радіо

У Ростові-на-Дону під час посадки загорівся літак з футболістами Саудівської Аравії

19 червня 2018 - 09:42
Унаслідок інциденту ніхто не постраждав

У Росії в Ростові-на-Дону під час посадки загорівся літак з офіційною делегацією та членами футбольної команди Саудівської Аравії. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Як повідомили у прес-службі «Росавіації», незначна пожежа виникла в одному з двигунів.

«Сигналізація про пожежу двигуна не спрацьовувала, система пожежогасіння двигуна не застосовувалася ні в автоматичному, ні в ручному режимі. У польоті екіпаж не застосовував ніяких аварійних процедур. Аварійної посадки також не було. Екіпаж літака здійснив посадку при двох працюючих двигунах і самостійно доїхав до місця стоянки. Пасажири по трапу аеропорту покинули борт літака в звичайному режимі», — ідеться у повідомленні.

У компанії заявили, що розслідуватимуть цей інцидент.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+