Слухати

Укрпошта запустила службу доставки товарів із Китаю / Новини на Громадському радіо

Укрпошта запустила службу доставки товарів із Китаю

19 червня 2018 - 09:30
Компанія почала співпрацю з китайським підприємством JD.com

Укрпошта розпочала співпрацю з китайським підприємством JD.com і запустила ексклюзивний канал експрес-доставки товарів із Китаю під назовю JD-UKRPOSHTA. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Доставка товарів через цей канал в середньому відбувається протягом 14 днів, тоді як стандартний строк доставки із JD може складати до 45 днів. Митне оформлення товарів, що надійшли в Україну через канал JD-UKRPOSHTA, відповідно до українського законодавства, проводиться у експрес-форматі», — зазначається у повідомленні.

Група компаній JD.com, до якої входить joybuy.com, заснована 18 червня 1998 року в Китаї. Вона третя за обсягами обороту у світі серед компаній інтернет-торгівлі – в 2017 році обсяг транзакцій склав $56 млрд. На JD.com можна купити техніку, мобільні телефони, електроніку, комп’ютери, ІТ-товари.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+