Слухати

ВР має схвалити поправки у закон про Антикорупційний суд, - Лагард / Новини на Громадському радіо

ВР має схвалити поправки у закон про Антикорупційний суд, - Лагард

19 червня 2018 - 22:29
МВФ очікує від Києва зміни скандальної норми

Директорка-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що фонд очікує від України скасування суперечливої норми про апеляцію в законі «Про Вищий антикорупційний суд».

Про це вона сказала після телефонної розмови з Петром Порошенком.

«Ми погодилися з тим, що зараз важливо, аби парламент швидко схвалив президентський законопроект для формального створення суду, а також необхідні поправки для відновлення вимоги про те, щоб суд розглядав усі справи, які перебувають в його юрисдикції, включаючи апеляції на рішення судів першої інстанції, як це було в проекті закону, схваленому у першому читанні», — заявила Лагард.

Читайте також: Як змінити положення закону про Антикорупційний суд, яке дає змогу затягувати процеси проти корупціонерів?

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада ухвалила закон №7440 про Вищий антикорупційний суд України.  Порошенко підписав закон 11 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+