Слухати

Денісова просить Москалькову поговорити з Путіним про звільнення Сенцова

20 червня 2018 - 15:45
Денісова апелює до загальнолюдських цінностей та принципів гуманізму
Денісова просить Москалькову поговорити з Путіним про звільнення Сенцова / Новини на Громадському радіо

Уповноважена Верховної ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до російської омбудсман Тетяни Москалькової з проханням обговорити з президентом Росії Володимиром Путіним звільнення українського режисера Олега Сенцова.

Відповідний лист опубліковано на сторінці Денісової у Facebook.

«Звернулась до Уповноваженого РФ Тетяни Москалькової з проханням сприяти звільненню Олега Сенцова від відбування покарання з гуманітарних причин і звернутися із відповідним проханням до Президента РФ», — ідеться у повідомленні.

Читайте також: «Тримаюся і впевнений у перемозі»: російський кінокритик Плахов опублікував лист від Сенцова

Денісова зазначила, що здоров’я Сенцова погіршується. Окрім того, російська сторона не надає актуальну інформацію про його самопочуття.

Читайте також: Адвокат Сенцова в ЄСПЛ повідомила суд про стан режисера

Нагадаємо, з 14 травня Олег Сенцов голодує у російській колонії в Лабитнангі. Він вимагає від Росії звільнити усіх незаконно утримуваних українців в РФ та на території окупованого Криму. Стан здоров’я Сенцова значно погіршився. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+