Слухати

Гусь у київській підземці: у столиці презентували правила поведінки у метро

20 червня 2018 - 17:08
Тут є як офіційні, затверджені Київрадою, так і неформальні правила - наприклад, помитися перед поїздкою
Гусь у київській підземці: у столиці презентували правила поведінки у метро / Новини на Громадському радіо

Сьогодні у Київському метро представили  стенди з «Правилами метро для людей» від фейсбук-персонажа Гуся.

Дотримуватися правил поведінки у столичному метро пасажирів вчитиме Гусь —  Facebook-персонаж, вигаданий художницею Надією Кушнір. На Facebook він має вже майже 130 тисяч підписників.

Речниця метрополітену Наталка Макогон каже, що вже давно треба було осучаснити сприйняття важливих моментів у метрополітені, від яких залежить безпека і комфорт кожного пасажира.

«Гусь в метро дуже чемний, він не вживає нецензурної лексики. Це дуже «літературний» персонаж, і ми сподіваємося, що це спровокує пасажирів бути більш ввічливими, веселішими, спокійнішими і доброзичливішими один до одного», — каже Макогон.

Генеральний продюсер компанії Art Nations, яка співпрацює з художницею Надією Кушнір, Едуард Ахрамович каже, що Гусь має початок, але не має кінця:

«На підготовку цього проекту пішло декілька місяців, і ми тільки почали. Цей процес увесь час буде рухатися, як поїзди київського метрополітену. Щосезону ми будемо збирати думки пасажирів і вводити нові правила. Таким чином це буде як серіал, тобто ви заходите в метро — і хоп! — Гусь вам каже нове правило. Це завжди буде цікаво», — каже Ахрамович.

За послуги Art Nations метрополітен не платитиме, бо це соціальний проект. У вагонах метро постери з Гусем з’являться за два тижні, коли їх надрукують. Пасажири зможуть залишити відгуки про постери. За найкреативнішими буде створено наступну серію постерів про правила метро від пасажирів для пасажирів.

Олександр Шаріпов для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+