Слухати

Канада легалізує вживання марихуани / Новини на Громадському радіо

Канада легалізує вживання марихуани

20 червня 2018 - 08:32
Передбачається, що законопроект набуде чинності через 8-12 тижнів

Сенат Канади схвалив урядовий законопроект про легалізацію вживання марихуани, про це повідомляє AP. Документ підтримали 52 сенатори, проти було подано 29 голосів.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо написав у своєму Twitter: «Наші діти мали досить простий доступ до марихуани, а злочинці наживалися на цьому. Сьогодні ми змінимо це».

Передбачається, що законопроект набуде чинності через 8-12 тижнів — стільки часу буде потрібно регіональній владі для того, щоб внести відповідні зміни в свої законодавства. Точну дату уряд обіцяє оголосити пізніше.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+