Слухати

КСУ схвалив законопроект про обмеження недоторканності депутатів з 2020 року / Новини на Громадському радіо

КСУ схвалив законопроект про обмеження недоторканності депутатів з 2020 року

20 червня 2018 - 14:47
Конституційний суд України схвалив законопроект Петра Порошенка

Конституційний суд України схвалив президентський законопроект про обмеження недоторканності депутатів Верховної Ради України з 1 січня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Суд дійшов висновку, що законопроект 7203, який до парламенту вніс президент України Петро Порошенко, не суперечить Конституції.

«Пропоновані зміни щодо скасування недоторканності народних депутатів України стосуються лише їхнього спеціального статусу і не впливають на зміст конституційних прав і свобод людини і громадянина», — зазначають у висновку.

У президентському законопроекті пропонується обмежити депутатську недоторканність з 1 січня 2020 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+