Слухати

Під Радою активісти встановили «золоту ксиву»  для Павла Демчини (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Під Радою активісти встановили «золоту ксиву» для Павла Демчини (ФОТО, ВІДЕО)

20 червня 2018 - 10:30
Вони вимагають прийняття правок до Закону про нацбезпеку

Під Верховною Радою кілька десятків антикорупційних активістів, громадських діячів та депутатів провели символічну акцію, на якій закликали парламент прийняти поправки до Закону про нацбезпеку України. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Зініціювала акцію громадська організація «Центр протидії корупції». 

Ці поправки мають на меті скасувати функції СБУ з розслідування корупційних та економічних злочинів. Учасники наголошують, що основне завдання СБУ — це антитерористична та розвідувальна діяльність.

«Повноваження, що стосуються антикорупційної та економічної сфери, є джерелом незаконного збагачення та корупції всередині самої СБУ», — наголошують організатори.

Перед Радою встановили також «золоту ксиву» Павла Демчини, заступника керівника СБУ та керівника відділу К (боротьби з корупцією).

Позбавити СБУ повноважень з протидії злочинам у сфері економіки та боротьби з корупцією закликала Верховну Раду і міжнародна антикорупційна організація Transparency International.

Нагадаємо, сьогодні у Верховній Раді має відбутися відповідне голосування за правки до Закону про національну безпеку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+