Слухати

Платити за в’їзд: як планують розвантажити центр Києва? / Новини на Громадському радіо

Платити за в'їзд: як планують розвантажити центр Києва?

20 червня 2018 - 11:19
Інститут Генерального плану Києва зазначає, що в ранкову годину «пік» у столицю в'їжджає сто тисяч автівок

У Києві планують зробити платним в’їзд до центру міста, щоб зменшити транспортний трафік в столиці. Про це повідомляє інститут Генерального плану Києва.

Зазначається, що у місті зареєстровано понад 900 тисяч авто. А у години «пік» у Київ в’їжджає близько 100 тисяч авто, більшість з яких перетинає центральну частину міста. Тому, щоб зменшити транспортний потік середмістям, в’їзд до центральної частини міста пропонують зробити платним.

На думку фахівців інституту, таке нововведення зменшить трафік та заохотить користуватися громадським транспортом.

Також в інституті запропонували обмежити будівництво паркінгів та встановити тарифи на паркування з індексом збільшення на центральну зону.

Планують і розмістити паркінги для перехоплення легкових авто, які їдуть крізь Київ.

«10% (орієнтовно 7 тис. машино-місць) легкових автомобілів можливо перехопити на в’їздах до міста», — зазначають в інституті Генплану столиці

Заради обмеження транзиту центральною частиною Києва планують завершити будівництво Подільського мостового переходу, будівництво правобережних підходів до Подільського та Дарницького мостових переходів через річку Дніпро.

«На першу чергу намічено будівництво Залізничного шосе від Наддніпрянського шосе до бульвару Дружби Народів. На розрахунковий період — подовження Подільського мостового переходу до Повітрофлотського проспекту», — повідомляють. 

У своїх пропозиціях з розвантаження центру Києва, фахівці спираються на світовий досвід з паркування, те, як вирішується питання парковок в Парижі, Лондоні, Амстердамі, Празі, Берліні, Будапешті тощо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+