Слухати

«Політикам цього недостатньо»: 84 тисячі людей підписали петицію про звільнення українських політв’язнів / Новини на Громадському радіо

«Політикам цього недостатньо»: 84 тисячі людей підписали петицію про звільнення українських політв'язнів

20 червня 2018 - 08:37
Правозахисниця Яна Гончарова згадує заяву Дердепу США, резолюцію Європарламенту, проте вважає — потрібні послідовніші дії

Петицію із закликом допомогти звільнити українських політв’язнів, в тому числі Олега Сенцова, підписали 84 000 людей. Про це повідомила правозахисниця Яна Гончарова.

Але, на її думку, політикам цього недостатньо.

«Всі вони отримують ці листи, що петиція набирає все більше голосів, що кількість днів голодування зростає, — каже Гончарова. — Особисто мені відповіли тільки з UK in Russia, повідомивши, що вони глибоко стурбовані та роблять все, що можуть — оголошують санкції, заарештовують рахунки».

Проте, і тиші теж немає, каже правозахисниця.

«Заяву зробив Держдеп США, Європарламент ухвалив резолюцію, багато хто виступив на підтримку. Але немє і послідовних дій. Нам потрібно досягти мети — звільнити політв’язнів, врятувати Олега», — вважає Яна Гончарова.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов, засуджений в Росії до 20 років колонії суворого режиму, 14 травня оголосив голодування. Він вимагає звільнення всіх політв’язнів, яких утримують в тюрмах Росії.

Читайте також: Омбудсмани України та Росії домовились про відвідання Сенцова та Вишинського, — російські ЗМІ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+