Слухати

Посли країн G7 очікують імплементації закону про Антикорупційний суд

20 червня 2018 - 17:48
Міжнародний валютний фонд 19 червня заявив, що очікує від України скасування норми про апеляцію в законі «Про Вищий антикорупційний суд»
Посли країн G7 очікують імплементації закону про Антикорупційний суд / Новини на Громадському радіо

Посли країн «Великої сімки» (G7) очікують імплементації закону про Вищий антикорупційний суд України.

Про це йдеться у заяві канадського представництва у G7.

«Посли країн «Великої сімки» (G7) вітають позитивну оцінку МВФ щодо поступу в питанні Вищого антикорупційного суду та очікують імплементації», — ідеться у заяві.

19 червня Міжнародний валютний фонд заявив, що вітає ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд, але звертає увагу на необхідність голосування правок, які гарантуватимуть суду можливість розглядати усі справи в його юрисдиції, включно із апеляціями щодо релевантних рішень судів першої інстанції.

«Мене обнадіює ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд українським парламентом, яке є важливим кроком уперед у боротьбі з корупцією, яку веде влада. Новий закон прокладає шлях до створення незалежного та сильного антикорупцінойого суду, які разом із існуючими інститутами (НАБУ та Спеціальним антикорупційним прокурором) зробить свій внесок до забезпечення підзвітності та правосуддя, якого народ України вимагає від своєї влади», — йдеться у заяві виконавчої директорки Міжнародного валютного Фонду Крістін Лаґард.

Закон про Антикорупційний суд набрав чинності 14 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+