Слухати

Прощання з Іваном Драчем відбудеться завтра у Володимирському соборі / Новини на Громадському радіо

Прощання з Іваном Драчем відбудеться завтра у Володимирському соборі

20 червня 2018 - 16:52
Івана Драча поховають у рідному селі Теліжинці на Київщині

З українським поетом, перекладачем та громадським діячем Іваном Драчем прощатимуться завтра, 21 червня, у Володимирському соборі у Києві.

Про це повідомила його дочка Мар’яна Драч.

«Відспівування Івана Драча почнеться у четвер, 21 червня, о 10:30 у Володимирському соборі в Києві, прощання з 10:00», – написала вона.

Читайте також: Світла людина Іван Драч як поет і політик у спогадах Володимира Шовкошитного

Поховають поета у рідному селі Теліжинці Київської області поруч із його сином Максимом. Таким було бажання Івана Драча.

Читайте також: Ми не будемо говорити про Івана Драча у минулому часі, — Павло Мовчан

Український письменник, сценарист, громадський і політичний діяч Іван Драч помер у вівторок, 19 червня, на 82-му році життя, після тривалої хвороби.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+