Слухати

Рада громадського контролю НАБУ сумнівається в неупередженості Жебрівського / Новини на Громадському радіо

Рада громадського контролю НАБУ сумнівається в неупередженості Жебрівського

20 червня 2018 - 16:04
Рада громадського контролю нагадує, що, працюючи на посаді голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, Жебрівський був особою, підслідною НАБУ

Рада громадського контролю НАБУ висловила занепокоєння щодо призначення екс-голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського аудитором НАБУ за президентською квотою.

«Призначення аудитором НАБУ особи, яка не в повній мірі відповідає вимогам закону, ставить під загрозу судового оскарження як сам процес відбору, так і майбутні результати діяльності комісії», — заявляє РГК.

Аудитор повинен мати значний досвід роботи в органах досудового розслідування, прокуратури, судах за кордоном чи міжнародних організаціях, однак біографія Жебрівського не містить інформації про подібний міжнародний досвід, ідеться у заяві.

«Окрім того, сумніви може викликати неупередженість Павла Жебрівського, адже ще тиждень тому він, працюючи на посаді голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, був особою, підслідною НАБУ», — зазначає РГК НАБУ.

Рада громадського контролю НАБУ «закликає дотримуватись законності на всіх етапах підготовки та проведення аудиту та забезпечити максимальну прозорість усіх пов’язаних з цим процесів».

Антикорупційні організації заявили, що оскаржуватимуть в суді призначення Жебрівського на посаду аудитора НАБУ

Павло Жебрівський указом президента був призначений аудитором Національного антикорупційного бюро 19 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+