Слухати

Росія подалася до Ради ООН з прав людини замість США / Новини на Громадському радіо

Росія подалася до Ради ООН з прав людини замість США

20 червня 2018 - 09:37
Прес-секретар російської дипмісії Федір Стрижевський заявив, що США хотілося б перетворити Раду на слухняний інструмент просування своїх інтересів

РФ висунула свою кандидатуру на виборах до складу Ради ООН з прав людини на 2021-2023 роки після того, як США оголосили про вихід з організації. Про це повідомили у представництві Росії при ООН, передає «Интерфакс».

Крім цього, у Росії розкритикували рішення США вийти з Ради ООН з прав людини

«Мабуть, США хотілося б перетворити Раду на слухняний інструмент просування своїх інтересів і покарання неугодних країн. На цьому тлі цинічними є спроби США звинуватити в політизації роботи Ради і в провалі своєї ініціативи практично весь світ», — сказав прес-секретар російської дипмісії Федір Стрижевський.

Нагадаємл, посол США в ООН Ніккі Хейлі у вівторок, 19 червня, оголосила про вихід Сполучених Штатів із Ради ООН з прав людини. Вона заявила, що «наші зобов’язання не дозволяють нам залишатися частиною лицемірної та упередженої організації, яка знущається з прав людини».

Разом з тим у США заявили, що повернуться до Ради, якщо її реформують.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+