Слухати

Трамп підписав указ про припинення розділення сімей на кордоні США

20 червня 2018 - 22:59
Указ не припиняє політику «нульової терпимості»
Трамп підписав указ про припинення розділення сімей на кордоні США / Новини на Громадському радіо

Президент США Дональд Трамп підписав указ, який забороняє розділяти сім’ї нелегальних мігрантів під час перетину американського кордону.

Про це повідомляє Reuters.

Батьки та їхні діти, яких затримують під час незаконного перетину південного кордону США, разом чекатимуть розгляду провадження та остаточного рішення щодо їхньої долі.

Читайте також: На кордоні з США у мігрантів забирають дітей. Що відбувається та як на це реагує суспільство?

«Йдеться про збереження сімей, але разом з тим ми хочемо мати дуже потужний, дуже міцний кордон», — заявив Трамп журналістам.

Указ не припиняє політику «нульової терпимості», яка передбачає кримінальне переслідування іммігрантів за нелегальний перетин кордону.

На кордоні з США у мігрантів забирають дітей. У період з 19 квітня по 31 травня цього року у батьків забрали 1995 дітей.

Цей показник став наслідком впровадження політики «нульової терпимості». Система передбачає кримінальне переслідування у всіх випадках незаконного в’їзду в країну. Але оскільки діти не можуть бути арештовані разом зі своїми батьками, вони виявляються відділеними.

Перша леді Сполучених Штатів Меланія Трамп розкритикувала імміграційну політику адміністрації Дональда Трампа. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+