Слухати

ЄСПЛ просить уряд Росії надати інформацію про здоров’я Сенцова / Новини на Громадському радіо

ЄСПЛ просить уряд Росії надати інформацію про здоров’я Сенцова

20 червня 2018 - 19:41
РФ повинна відповісти ЄСПЛ до 27 червня

Європейський суд з прав людини просить уряд Росії надати інформацію про стан здоров’я українського режисера Олега Сенцова, повідомив адвокат Павло Чиков.

«Це означає, що влада зобов’язана не допустити смерті Сенцова (позитивні зобов’язання права на життя), але і не має права використовувати способи примусового годування (негативні зобов’“язання щодо заборони катувань)», — уточнив Чіков.

Він зазначив, що суд також просить представити детальну інформацію про поточний стан здоров’я Олега Сенцова разом з медичною документацією до 27 червня цього року.

Також ЄСПЛ пропонує Сенцову припинити голодування.

19 червня адвокатка Наталя Добрева, представниця Олега Сенцова у Європейському суді з прав людини, повідомила суд про голодування режисера та його критичний стан здоров’я.

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд сьогодні заявив, що готовий подати прохання про помилування засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

Нагадаємо, з 14 травня Олег Сенцов голодує у російській колонії в Лабитнангі. Він вимагає від Росії звільнити усіх незаконно утримуваних українців в РФ та на території окупованого Криму. Стан здоров’я Сенцова значно погіршився. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+