Слухати

Активісти закликають уряд і президента сприяти створенню музею на Поштовій площі (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Активісти закликають уряд і президента сприяти створенню музею на Поштовій площі (ФОТО)

21 червня 2018 - 18:48
Сьогодні Київрада прийняла рішення, яке не передбачає розривання договору з інвестором та створення музею

Активісти, що зібралися на Поштовій площі у Києві, закликають уряд та президента сприйти створенню музею та церкви. Про повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

«Звертаємося до голови нашої держави, до голову уряду, до спільноти, до голві православної церкви з наполегливим проханням від інціативної групи громади міста негайно втрутитися в ситуацію. Закликаємо прийняти всі необхідні міри для внесення цієї розкопки до реєстру пам’яток національного значення, щоб було якомога більше можливостей її захистити», — сказав Віталій Білецький, співзасновник ГО «Громада Андріївський узвіз». 

Нагадаємо, сьогодні Київрада ухвалила проект рішення про майбутнє Поштової площі. Проте він не передбачає розривання договору з інвестором та створення музею.

Відповідно до проекту рішення, місто має прийняти до комунальної власності майно, що знаходиться на Поштовій площі. Також документ передбачає проведення відкритого міжнародного конкурсу з музеєфікації артефактів та організації публічного простору на Поштовій площі.

До завершення такого конкурсу Київрада буде утримуватися від ухвалення рішень щодо подальшої зміни цільового призначення, зміни власника та/або землекористувача земельної ділянки, на якій здійснюються археологічні розкопки.

Під час засідання депутатка Тетяна Мелихова пропонувала внести правки і розірвати інвестиційний договір, однак Київрада не підтримала цю пропозицію.

У день засідання під Київрадою відбулися сутички.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+