Слухати

Громадське радіо у Харкові: ефіри, лекції, майстер-класи / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо у Харкові: ефіри, лекції, майстер-класи

21 червня 2018 - 11:55
6-7 липня Громадське радіо вирушає на Донбас медіа форум у Харків

Тема цьогорічного Донбас медіа Форуму  - нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні медіа. 

У 2018 році Форум відбудеться на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. Широке залучення журналістів до процесу пошуку моделей мінімізації негативного впливу може стати рішенням, орієнтованим на потреби самих медіа-установ.

Громадське радіо у рамках Донбас медіа форуму проведе:

16-7 липня з 12:30 до 14:30Прямі виїзні ефіри Громадського радіо прямо із місця події. Вмикайте і слухайте наживо на hromadskeradio.org або прямий стрім у Фейсбуці. Ефіри проведуть співзасновник та голова правління Громадського радіо Андрій Куликов та головний редактор Громадського радіо Кирило Лукеренко. Ефіри відбудуться у рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами. 

2) 6 липня 10.30 — 12.00 — Панельна дискусія «Від комунальних медіа до медіа громад. На шляху до розбудови осередків плюралізму думок в громадах та спільнотах». Серед спікерів Андрій Куликов, голова правління ГО «Громадське Радіо». 

36 липня 12.00 — 13.00 — Майстер-клас  «Толерантність та недискримінація в роботі журналістів» правозахисниці, журналістки, піарниці Громадського радіо Єлизавета Кузьменко. 

46 липня 15.30 — 16.30 — Майстер-клас «Фейкові новини: як не дати себе обманути?» головного редактора Громадського радіо Кирила Лукеренка. 

56 липня  17.00 — 19.00 — Спеціальні заходи: Фахова дискусія на тему «Підготовка професійних кадрів для медіа системою вищої освіти України». Серед учасників - Андрій Куликов, голова правління ГО «Громадське радіо». 

6) 7 липня 13.30 — 15.00Панельна дискусія «Реалії фінансування ЗМІ та журналістської роботи». Серед учасників головний редактор Громадського радіо Кирило Лукеренко. 

7) 7 липня 15.00 — 16.00 — Майстер-клас «Стандарти журналістики та журналістська етика — перевірка війною» Андрій Куликов, голова правління ГО «Громадське радіо». 

8) 7 липня 16.15 — 17.45 — Спеціальні заходи: Дискусія «Як журналістам висвітлювати тему «Жінки у політиці?», модерує Наталя Соколенко, журналістка, «Громадське радіо». 

Повна програма Форуму

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+