Слухати

Київрада ухвалила проект рішення про Поштову площу, активісти протестують / Новини на Громадському радіо

Київрада ухвалила проект рішення про Поштову площу, активісти протестують

21 червня 2018 - 13:56
Майно на Поштовій в комунальну власність, але договір з інвестором поки не розривають

Київська міська рада на сьогоднішньому засіданні ухвалила проект рішення про майбутнє Поштової площі. Активісти висловили невдоволення, оскільки рішення не передбачає розривання договору з інвестором та створення музею.

«За» проголосували 68 депутатів, «проти» — 24, утримались — 0. Про це повідомляє кореспондетка Громадського радіо

Відповідно до проекту рішення, місто має прийняти до комунальної власності майно, що знаходиться на Поштовій площі. Також документ передбачає проведення відкритого міжнародного конкурсу з музеєфікації артефактів та організації публічного простору на Поштовій площі.

До завершення такого конкурсу Київрада буде утримуватися від ухвалення рішень щодо подальшої зміни цільового призначення, зміни власника та/або землекористувача земельної ділянки, на якій здійснюються археологічні розкопки.

Під час засідання депутатка Тетяна Мелихова пропонувала внести правки і розірвати інвестиційний договір, однак Київрада не підтримала цю пропозицію.

«Щоб не було спекуляцій і непотрібного популізму, хочу наголосити: мета цього документу – збереження артефактів, знайдених під час розкопок, продовження археологічних робіт та організація на цьому місці публічного простору! Ухвалення цього рішення дозволить – виключно у рамках закону – продовжити археологічні дослідження із подальшою музеєфікацією знахідок на Поштовій. Аби зберегти археологічні артефакти для майбутніх поколінь», — заявив мер Віталій Кличко.

Нагадаємо, сьогодні під Київрадою відбулися сутички

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+