Слухати

Меланія Трамп відвідала дітей, яких розділили з батьками на кордоні (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Меланія Трамп відвідала дітей, яких розділили з батьками на кордоні (ВІДЕО)

21 червня 2018 - 20:22
Вона запитала, як може допомогти цим дітям возз'єднатися з їхніми сім'ям

Перша леді США Меланія Трамп відвідала дітей, яких розділили з батьками на кордоні, у дитячому центрі виховання «Нова надія» в місті Макаллен, штат Техас. Про це повідомляє CNN

Вона запитала, як може допомогти цим дітям возз’єднатися з їхніми сім’ями. 

Також вона запитала, скільки разів на тиждень дітям дозволяють дзвонити батькам. Їй відповіли: «Дітям дозволено спілкуватися з членами родини два рази на тиждень, йдеться про 10-хвилинний телефонний дзвінок. Але спочатку ми повинні бути впевнені, що особи, з якими вони контактують, дійсно є їхніми родичами, тому існує процедура».

Зазначимо, що у дитячому центрі, який відвідала Меланія Трамп, зараз перебувають 58 дітей віком від 12 до 17 років.

Нагадаємо,  в період з 19 квітня по 31 травня цього року у батьків забрали 1995 дітей. Цей показник став наслідком впровадження політики «нульової терпимості». Система передбачає кримінальне переслідування у всіх випадках незаконного в’їзду в країну. Але оскільки діти не можуть бути арештовані разом зі своїми батьками, вони виявляються відділеними. 

Читайте також: На кордоні з США у мігрантів забирають дітей. Що відбувається та як на це реагує суспільство?

Вчора Трамп підписав указ про припинення розділення сімей на кордоні США. Однак, Указ не припиняє політику «нульової терпимості».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+