Слухати

На сьогодні РФ не погодила жодної пропозиції про взаємне відвідання в’язнів, - Денісова / Новини на Громадському радіо

На сьогодні РФ не погодила жодної пропозиції про взаємне відвідання в’язнів, - Денісова

21 червня 2018 - 19:44
Раніше російська Уповноважена повідомляла, що 23 червня має намір відвідати Кирила Вишинського

Рішення про взаємне відвідання українським та російським омбудсменами своїх громадян наразі не прийняте. Про це розповіла українська Уповноважена Людмила Денісова в ефірі Громадського.

«На сьогоднішній день рішень про синхронне відвідування не прийнято. Ми пропонували різні варіанти, але російська сторона жодного з них не погодила», — розповіла Денісова.

У Росії їй вже кілька разів відмовляли у відвідуванні Олега Сенцова та інших українських політв’язнів.

Вона додала, що на її прохання Петро Порошенко скасував заборону на в’їзд до України російської Уповноваженої Тетяни Москалькової, яку вона отримала раніше за свій візит до окупованого Криму.

«Ми створили всі умови, щоб в Україні Москалькова могла відвідати всіх громадян. Чекаємо на рішення роійської сторони», — наголосила Денісова.

Окрім цього, Людмила Денісова чекає на рішення Московського суду щодо дозволу на відвідання ув’язненого в РФ українського журналіста Романа Сущенка.

«Сьогодні ми о 9 приїхали до Московського суду. Мені сказали залишити всі необхідні документи у приймальні голови. Протягом усього дня на мої дзвінки мені відповідали, що він знаходиться на засіданні, і тільки під вечір мені сказали, що голова вийшов і вже поїхав, а для вас жодної інформації не залишив», — пояснила Денісова.

Нагадаємо, раніше російська Уповноважена повідомляла, що 23 червня має намір відвідати головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, який знаходиться під вартою в СІЗО Херсона. 

Російський Уповноважений з прав людини в регіоні, що відвідав Олега Сенцова, заявляв, що український політв’язень «почуває себе нормально».

Однак пізніше адвокат Сенцова Дмитро Дзіндзе повідомляв, що у Сенцова почалися проблеми з нирками та серцем.

Напередодні Європейський суд з прав людини закликав уряд Росії надати інформацію про стан здоров’я Олега Сенцова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+