Слухати

Оновлений Гідропарк: у Києві відкрили два нові муніципальні пляжі (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Оновлений Гідропарк: у Києві відкрили два нові муніципальні пляжі (ФОТО)

21 червня 2018 - 12:44
Оновлені пляжі «Венеція» та «Молодіжний» отримали міжнародні екологічні сертифікати

У київському Гідропарку відкрили два оновлених муніципальних пляжі. Про це повідомив радник мера столиці Дмитро Білоцерківець.

Пляжі «Венеція» та «Молодіжний» відкрили після реконструкції.

«Тепер ці пляжі можна вважати одними з найкращих в країні, адже вони відповідають усім необхідним міжнародним стандартам», — сказав він.

Міжнародна програма «Блакитний прапор», що видає екологічні сертифікатами пляжам Європи, Африки, Карибських островів, Нової Зеландії та Канади відмітила 7 столичних пляжів. 

Сертифікати видаються за відповідність 33 критеріям екологічності, безпеки, освіти та сучасного клінінгу. 

Крім «Венеції» та «Молодіжного», сертифікати у Києві отримали також пляжі «Дитячий», «Золотий», «Пуща-Водиця», «Галера» та «Веселка».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+