Слухати

Палата представників у США провалила один з пропонованих іміграційних законопроектів / Новини на Громадському радіо

Палата представників у США провалила один з пропонованих іміграційних законопроектів

21 червня 2018 - 21:40
«Проти» проголосував 231 член палати

Палата представників у США відхилила один з двох імміграційних законопроектів. Про це повідомляє CNN.

Ідеться про документ, який підтримували консерватори. Проти – 231 голосів, за – 193.

Раніше повідомлялося, що палата представників розгляне другий, компромісний імміграційний законопроект. Однак джерела CNN повідомляють про те, що голосування буде відкладено до завтра. Республіканцям потрібно більше часу для розгляду цього документу, пояснює видання.

Раніше Трамп підписав указ про припинення практики розлучення сімей нелегальних іммігрантів. Документ передбачає, що сім’ї нелегальних іммігрантів будуть перебувати в місцях попереднього ув’язнення разом — до розгляду їхньої справи судом. При цьому указ не скасовує політику нульової терпимості.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+